Materniteti I Ri, Jepet Me Qira Vile Per Biznes !! - 73m2

E pa mobiluar
900€ / muaj

  • Rruga Nazmi Rushiti
  • 298
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL453181 - Tek Materniteti i Ri, jepet me qera vile e pershtatshme per biznes. Vila eshte nje kateshe dhe organizohet ne 3 ambiente te ndara, nje tualet, nje verande dhe nje oborr ne te cilin mund te parkohen dy makina. Ambienti eshte eshte i sapo investuar dhe eshte i pershtatshem per nje sere aktivitetesh sic jane klinika dentare, klinika konsulence mjeksore dhe studio produksioni duke qene se ndodhet prane maternitetit, mund te jene e pershatshme per zyra biznesi. Zona ne te cilen ndodhet vila eshte nje zone e zhvilluar e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, gjithashtu ka dhe akses ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 73m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 1
Zona Materniteti i Ri
Rruga Rruga Nazmi Rushiti
Viti i ndërtimit 2021
Kate Gjithsej 1

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Perendim Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

108,500€
Tek Materniteti I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 123m2
Materniteti i Ri - Rruga Haxhi Hafiz Sabri Koci

Prane Maternitetit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri te sapo perfunduar. Apartamenti me siperfaqe 123.6 m2 ndodhet ne katin e 3-t...

E RE
110,000€
Te Materniteti Ri Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim T... - 110m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Materniterit te Ri shitet apartament 2+1+2 tualete, ne katin e 2 te nje pallati te ri me ashensor, ndertim i vitit 2020 dhe shkalla me ndricim n...

115,000€
Te Materniteti Ri, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 103m2
Materniteti i Ri - Bajram Curri Boulevard

Prane Maternitetit te Ri shitet apartament 2+1 ne katin e 7 ne nje pallat te ri, sebashku me 1 post parkimi te pershire ne cmim, ndertim i vitit 2020,...