Ne Astir, Shitet Papafingo 4+1 Me Super Pamje !! - 115m2

Pjesërisht e mobiluar
75,000€

  • Boulevard Kashar
  • 1153
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL453168 - Ne Astir, ne Bulevardin Kashar prane Viles L, shitet apartament 4+1 me super pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor qe shkon deri ne katin e 7, dhe organizohet ne ambientin e gatimit se bashku me ambientin e ndenjes, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh, nje dhome qe mund te perdoret per tharje ose edhe per studio, gjithashtu ka dhe nje super sallon te bollshem i cili mund te shfrytezohet ne menyra te ndryshme. Apartamenti ndodhet ne nje zone qe eshte zhvilluar shume kohet e fundit, ka akses ne linjat kryesore te autobusave urban si dhe mundeson nje dalje te shpejte nga Tirana. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 115m2
Statusi
E shitur
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Astir
Rruga Boulevard Kashar
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Papafingo Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

82,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Siri Kodra, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I... - 75m2
Siri Kodra - Rruga Siri Kodra

Tek Rruga "Siri Kodra", shume prane shkolles Siri Kodra Shitet Super apartament 2+1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te nje...

E RE
90,000€
Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Inv... - 104m2
Kodra e Diellit - Rruga Rrapo Hekali

Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dh...

77,700€

85,000€

Okazion !! Ne Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hap... - 111m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Okazion !! Ne Don Bosko, prane Viva Market shitet apartament 2+1+2 per vetem 700 euro/m2. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje palllati 7-katesh...