Tek Kodra E Diellit, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar !! - 104m2

E mobiluar
90,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 1261
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL453123 - Te Kodra e Diellit, shume prane rezidences, shitet apartament 2+1 i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati te ri me me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje me dalje ne ballkon se bashku me ambientin e gatimit me vete, nje koridor i cili na dergon ne dhomen matrimoniale e cila ka dalje ne ballkonin e saj, nje dhome femijesh si dhe nje tualet me dritare. Pallati eshte nje ndertim i vitit 2009 dhe i pajisur me termoizolim me sistem kapot. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone shume e kerkuar per shkak te qetesise qe ofron, sherbimeve qe ploteson si dhe nje akses i lehte per dalje nga Tirana. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 104m2
Statusi
E tërhequr
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
83,000€
Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!... - 93m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1+2 tualete ne ndertim te ri, te vitit 2021 shume cilesor ku struktura e nderteses ka organizim te ve...

85,000€

86,000€

Prane Qsut, Shitet Aparatment 2+1+2 Me Cmim Kleringu !! - 98m2
Spitali Nene Tereza - Rruga e Dibrës

Prane Spitalit "Nene Tereza" shitet apartament 2+1 +2 tualete me dritare me cmim klerigu ne ndertim te ri, te vitit 2021. Apartamenti ndodhet ne katin...

97,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Stadiumi Dinamo, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira... - 70m2
Stadiumi Dinamo - Rruga Emin Duraku

Tek Stadiumi Dinamo, ne Rrugen Emin Duraku, shitet apartament 2+1, me siperfaqe totale 70 m/2, ne katin e pare te nje pallati te ndertuar ne vitin 198...