Tek 21 Dhjetori, Shitet Apartament 3+1 I Përshtatshem Për Investim! - 103m2

E mobiluar
95,000€

  • Rruga Shefqet Musaraj
  • 2051
  • 3 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452811 - Tek 21 Dhjetori, mbrapa Univesitetit Europian, shitet apartament 3+1 me orientim Jug dhe totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 10 te nje pallati te mireadministruar me ashensor dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome gjumi sekondare me krevat dopio, nje dhome gjumi me krevat tek, dy koridore dhe nje tualet. Apartamenti eshte i sapo restauruar dhe i sapo mobiluar dhe ofron nje pamje fantastike te mundesuar nga kati i larte. Siperfaqja e apartamentit eshte 102.63 m2 neto. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone me zhvillim te larte e cila ploteson te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode, ka akses ne linjat kryesore te Tiranes si dhe ne rruget kryesore te saj. Apartamenti eshte gjithashtu i pershtatshem per investim per shkak se zona ofron nje kerkese te larte per qira. Apartamenti ka pozicion strategjik pasi ka prane shkolla, kopeshte, bar kafe si dhe hapsira te gjelberta. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 10
Zona 21 Dhjetori
Rruga Rruga Shefqet Musaraj
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I mobiluar Orientimi Jug Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
89,000€

95,000€

Tek Brryli, Shitet Super Apartament 3+1 Totalisht I Inv... - 88m2
Brryli - Bulevardi Zhan D'Ark

Tek Brryli, Prane Karburant Elda, Shitet Apartament 3 +1 totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje pallati ekzistues 5 kate...

105,000€
Prane Farmacise 10, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim... - 133m2
Farmacia 10 - Rruga Bardhyl

Prane Farmacise 10, ne fillim te rruges Bardhyl shitet apartament 3+1 me planimetri te rregullt, ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, ndertim i vitit...

E RE
95,000€

100,000€

Ne Fresk, Shitet Apartament 3+1 Me Shume Drite !! - 107m2
Fresku - Rruga Shefqet Kuka

Ne Fresk, prane Institutit te Fizikes Berthamore shitet apartament 3+1 ne katin e pare te nje pallati 6 katesh te mireadministruar, ndertim i vitit 20...