Okazion!! Te Rruga Kongresi Manastirit, Shitet Ambient Biznesi !! - 99m2

Pjesërisht e mobiluar
70,000€

  • Rruga Kongresi i Manastirit
  • 569

Përshkrimi i pronës

REFFL452425 - Tek Rruga Kongresi Manastirit, prane Pediatrise, shitet ambient biznesi me cmim okazion. Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje pallati me 7 kate te ndertuar ne vitin 2007. Ambienti eshte perdorur me pare si klinike dentare dhe organizohet ne 3 dhoma, nje tualet dhe gjithashtu dhe nje bodrum prej 33 m2 i rregjistruar ne certifikate si garazhd i cili eshte perfshire ne vleren e ambientit. Siperfaqja eshte e bollshme dhe te jep mundesi organizimi te lehte gjithashtu dhe eshte shume prane rruges kryesore cka i jep nje akses ne lehte per klientet. Ambienti eshte perdorur me pare si klinike dentare, por te ofron mundesi per shume lloje te ndryshme biznesi. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 99m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Dyqan
Kati 0
Zona Rr. Bardhyl
Rruga Rruga Kongresi i Manastirit
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Garazh Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
80,000€

87,000€

Tek Galeria, Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Njesi Bizn... - 60m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Tek Qendra Tregtare Galeria, ne Rrugen e Barrikadave, shitet njesi biznesi me siperfaqe 60 m/2 dhe cmim okazion. Njesia ndodhet ne katin e 2 te qendre...

E RE
75,000€

82,300€

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Ambient Komercial !! - 24m2
Rr. e Kavajes - Kavaja Street

Tek Rruga e Kavajes shitet ambient ne katin 0 te nje ndertese 8 kateshe ndertim i vitit 2015. Ambienti eshte openspace me fasade xhami e cila ka munde...

83,000€

87,000€

Shitet Ambient Komercial Te Shallvaret! - 37m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Shitet ambient komercial te shallvaret ! Prane LA Voglias shitet dyqan openspace 37m2 . Dyqani eshte i pajisur me vetrat xhami cka mundeson reklamim t...