Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt ! - 75m2

Pjesërisht e mobiluar
55,000€

  • Rruga Idriz Dollaku
  • 1054
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFFL452064 - Tek Ali Demi, ne rrugen Idriz Dollaku, shitet apartament 2+1 me hipoteke. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati ekzistues dhe organizohet ne nje sallon ndenje se bashku me ambientin e gatimit me vehte, nje dhome gjumi matrimoniale, nje dhome gjumi femijesh dhe nje tualet me dritare. Apartamenti ka planimetri te rregullt, orientim nga Lindja dhe dokumentacion te rregullte hipotekor. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ploteson sherbimet e nevojshme per nje jetese sa me komode dhe ka akses ne linjat kryesore te autobusave urban. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 75m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Ali Demi
Rruga Rruga Idriz Dollaku
Viti i ndërtimit 1985
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

65,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Fresku, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 118m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Tek Fresku, ne "Rrugen e Dajtit" Shitet Apartament 2+1 Me Pamje te Lire. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje palllati 7-katesh te mireadministr...

E RE
58,000€
Cmim i diskutueshem
Tek 5 Maji, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollsh... - 77m2
5 Maji - Rruga 5 Maji

Tek Rruga "5 Maji" prane "Concord Center" shitet apartament 2+1 me hapesira te bollshme dhe shume drite. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pa...

115,000€

130,000€

Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Me Garazh Te Perfshir... - 109m2
Ali Demi - Ali Demi

Ne Ali Dem shitet apartament 2+1+2 me garazhd. Apartamenti eshte i organizuar ne dy ambiente: ambientin e ndenjes se bashku me kendin e kuzhines me ha...