Tek Bulevardi Ri, Shitet Apartament 2+1 Tek Rezidenca San Paulo!!!! - 105m2

175,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 31
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527587 - Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 2+1+2 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 105 m2 dhe siperfaqe neto 88 m2, ndodhet ne katin e 2-te banim te nje objekti ne ndertim. Apartamenti organizohet ne ambientin e ndenjes me siperfaqe te bollshme se bashku me kendin e gatimit, dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet i perbashket i aksesueshem ne korridor. Orientimi i tij eshte drejt Jug cka sjell drite dhe ndricim natyral. Apartamenti disponon nje garazhd ne katin -1 me cmim ekstra. Per me teper detaje rreth apartamentit ose nje vizite ne prone, per te prekur nga afer cilesine e punimeve qe ky pallat te ofron, kontaktoni tani me Agjencine Imobiliare THE Right Deal, në numrin e cel +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 15

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
166,000€
Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Sup... - 123m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga e Elbasanit

Tek Rruga E Elbasanit, Xheluks Construksion, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 123 m2 ,neto 106...

E RE
170,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!... - 95m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Stavri Themeli

Prane Globe, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 4 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Apartamenti ka nje sipe...

E RE
173,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 2+1 Me Orienti... - 73m2
Rruga e Elbasanit - Liceu-RTSH - Ambasada Amerikane - Fakulteti Ekonomik - Rruga Jan Kukuzeli

Tek Rruga e Elbasanit, mbrapa Ambasades Amerikane, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje pallati ekzistues...