Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! - 69m2

E pa mobiluar
110,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 123
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES527560 - Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim ! Apartamenti me siperfaqe bruto 68,8 dhe siperfaqe neto 57.8m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, si dhe tualeti me dritare. Orientimi i apartamentit eshte drejt Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 69m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

110,000€
Cmim i diskutueshem
Te Xhamia E Tabakeve, Shitet Apartament 1+1 Perfekt Per... - 55m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Xhamise Se Tabakeve, Afer Bulevardit Bajram Curri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt, Shume Afer Unazes!!! Apartamenti ndodhet ne katin...

E RE
103,000€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me... - 66m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje nga godinat dhe organizohet nga k...

115,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+... - 86m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7...