Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! - 87m2

E mobiluar
600€ / muaj

  • Kavaja Street
  • 44
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES527559 - Tek Rruga E Kavajes, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobiluar!!! Ndodhet ne katin e 8 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapesirat ne nje sallon te madh, nje ambient te vecuar gatimi-ngrenie, dhoma e gjumit matrimoniale dhe nje dhome gjumi per femije dhe nje tualet. Apartamenti ka pamje dhe drite. Zona eshte mjaft e mire me shume sherbime prane. Aksesohet direkt nga rruga kryesore. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 87m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
450€ / muaj
Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Pe... - 75m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Tek Brraka, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati 5 katesh, pa ashensor dhe ka nje siper...

E RE
550€ / muaj
Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1... - 115m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Tek Kompleksi Delijorgji, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Zyra Ose Banim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 9 te nje pallati 11 katesh, me 2 ashensor....

258,000€
Ne Rrugen E Durresit, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Nderti... - 117m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Durrësit

Ne Rrugen E Durresit, Perballe Colosseut, Shitet Apartament 2+1+2 Ne Ndertim Te Ri!! Apartementi ndodhet ne katin e 3-te banim te nje ndertimi 10-kate...