Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Bashke Me Post Parkimi!!! - 241m2

E mobiluar
340,000€

  • Rruga Karl Gega
  • 65
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527548 - Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande Dhe Dy Poste Parkimi!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te nje pallati te ri 9-katesh me dy ashensore dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande, dy dhomat e gjumit gjithashtu me dalje ne verande dhe dy tualete nga te cilet njeri eshte me dritare dhe tjeteri eshte ne dhomen e gjumit. Apartamenti ka 241 m2 siperfaqe totale nga te cilat 122m2 jane siperfaqe apartamenti dhe 119m2 jane siperfaqe verande. Veranda eshte nje ane pozitive e ketij apartamenti gjithashtu dhe orientimi i apartamenti qe eshte Lindje. Gjithashtu Apartamenti disponon dhe 2 poste parkimi ne katin -2 . Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 241m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Karl Gega
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
285,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" Shit... - 142m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi i Ri, Ne Kullen " Tirana Boulevard" shitet Apartament 2+1+2 ! Konceptuar nga një prej arkitektëve më të njohur në botë, Winy Maas, sje...

156,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Orbital Apartaments",... - 108m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 2+1+2 Me Cmim Okazion Kleringu. Apartamenti me siperfaqe brut...

165,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...