Tek Kompleksi Asl 2, Shitet Apartament 1+1 Me Strukture Te Rregullt!!! - 71m2

E pa mobiluar
121,000€

  • Rruga Sadik Petrela
  • 133
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES527528 - Tek Residenca Asl2, Shitet apartament 1+1 me strukture te rregullt. Apartamenti ndodhet ne katin e peste te banimit me siperfaqe totale 71.1m² dhe siperfaqe neto 59.3m². Organizohet ne nje korridor, ne hapesiren e ndenjes me kendin e gatimit dhe dalje ne ballkon, nje dhome gjumi dhe tualet. Ndertimi eshte mjaft cilesor dhe ne parametrat e kohes. Hapesirat e perbashketa i shtojne cilesi dhe komoditet jetes ne kete rezidence.Objekti eshte buze rruges. Apartamenti Disponon Certifikate Pronesie. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona Spitali Nene Tereza - Shkolla e Bashkuar - Kinostudio - Oxhaku
Rruga Rruga Sadik Petrela
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
128,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Inv... - 75m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, Tek Rezidenca San Paulo Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per Investim. Apartamenti me siperfaqe bruto 75.4m2 dhe siperfa...

E RE
115,000€
Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+... - 86m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Rezidenca Kodra E Diellit 2, Shitet Apartament 1+1+Post parkimi Me Pamje, Me Strukture Te Rregullt. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 85.7...

117,500€
Ne Rr. Dritan Hoxha, Kompleksi E 88, Shitet Apartament... - 77m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Tek Kompleksi E88, Shitet Apartament 1+1 Me Planimetri Perfekte !!! Apartamenti eshte me siperfaqe totale 78.27m² dhe siperfaqe neto prej...