Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar!!! - 108m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Selita e Vjeter
  • 51
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527523 - Tek Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Totalisht i Mobiluar. Apartamenti ka siperfaqe totale 108 m2, nga te cilat 97.5m2 eshte siperfaqja neto. Organizohet si me poshte: korridori, salloni ku kemi sebashku ambientin e gatimit ,tavolinen e ngrenies dhe ambjentin e ndenjes se bashku me daljen ne ballkon, nje dhome gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome femijesh dhe tualeti dites. Te dyja tualetet jane me dritare. Ne apartament vlen per tu theksuar investimi i ngurte, instalimet elektrike, hidraulike , vetratat me xham dublex dhe gaz argon qe mundesojne izolim akustik dhe termik, sistemi i kondicionimit multisplit dhe parketi cilesor. Apartamenti ka orientim Jug-Lindje-Perendim. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone elitare dhe siguron qetesi dhe ajer te paster. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobilare THE Right Deal ne numrin +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 108m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Selita e Vjeter
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

219,000€
Cmim i diskutueshem
Okazion Kleringu! Tek Liqeni I Tiranes, Shitet Apartame... - 119m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Liqeni Thatë

Okazion Kleringu! Tek Liqeni i Tiranes, Shitet Super Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme Dhe Orientim Perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 3...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 2+1, Me... - 122m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 2+1. Apartamenti ndodhet ne katin e tete te nje pallati te ri me ashensor dhe te m...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 2+1+2+ Garazhd... - 102m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kroit

Tek Kopshti Zoologjik, ne Rrugen e Kroit Shitet Apartament 2+1+2 tualete dhe 2 ballkone me pamje fantastike nga Liqeni Artificial dhe nga Kopshti Zool...