Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Individual!!! - 196m2

E mobiluar

320,000€

300,000€

  • Rruga Turdive
  • 116

Përshkrimi i pronës

REFES527474 - Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2 poste parkimi, me Cmim Okazion. Ndertimi qe po zhvillohet karakterizohet nga cilesia me e larte, fasade me termoizolim perfekt, parket AC5, vetrata dupleks, instalimet cilesore hidraulike incaso etj. Vila organizohet ne 3 kate. Ne Katin e Pare te viles Jan 2 postet e parkimit, nje dhome qe mund te perdoret si dhome gjumi, lavanteri, dhome per gaming etj dhe nje tualet, Ne Katin e 2 Vila organizohet ne nje sallon te bollshem me kendin e gatimit me vete dhe ambjentin e ngrenies me vete dhe nje tualet, Ne Katin e 3 Vila ka mundesi per 3 dhoma gjumi sipas deshires dhe nevojave te Bleresit gjithashtu disponon dhe 2 tualete. Tarraca Private e Viles te jep mundesine per ta shfrytezuar si per pishine ashtu dhe per barbeque. Vila ka siperfaqe ndertim Neto 196m2 dhe nje oborr rreth 100m2. Per me shume informacion apo per nje vizite ne kete super vile kontaktoni ne numrin e Agjencise Imobilare, The Right Deal +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 196m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Turdive
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

494,000€
Tek Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okaz... - 291m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Cmim Okazion!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vila dhe apartamente, e cil...

285,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Ne Qerret, Shitet Vile 2 Kate Dhe Me Oborr, Shume Afer... - 194m2
Durres - Rruga Qetesia

Ne Qerret, afer me Prestige Resort, shume afer me detin, ne super pozicion, shitet vile dy kateshe. Vila shtrihet ne truall 237 m² me gjurme ndertimi...

4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...