Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra!!!! - 146m2

E pa mobiluar
1,000€ / muaj

  • Zogu I Boulevard
  • 31
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527336 - Tek Bulevardi Zogu 1, Jepet Ambient Me Qira 3+1+2 Per Zyra Buze Rruge!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri i pajisur me ashensor me siperfaqe prej 146 m2 dhe organizohet ne korridorin hyres i cili ben shperndarjen e ambienteve, salloni i ndenies i bollshem bashke me kendin e gatimit dhe daljen ne ballkon, tre dhoma gjumi, dy tualete, dhe nje ballkon qe ka akses nga cdo ambjent. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet e mundshme vetem 5 minuta larg qendres. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire per zyra preferohen kontrata afatgjata. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne numrin (+355) 0674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 146m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Zogu I Boulevard
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,000€ / muaj
Prane Qendres Kristal, Jepet Me Qira Apartament 3+1 Me... - 160m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Ne zonen e Komunes se Parisit, prane qendres Kristal jepet me qira apartament 3+1 me gatim te vecuar. Apartamenti ndodhet ne katin e 6-te te nje pall...

800€ / muaj
Cmim i diskutueshem

950€ / muaj

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha E Aviacionit, Jepet Me Qi... - 119m2
Ish Fusha e Aviacionit-Unaza e Re - Rruga Artan Lenja

Tek Rezidenca Alba, Ish Fusha e Aviacionit, jepet me qira apartament 3+1 i mobiluar. Apartamenti eshte i organizuar ne pjesen e korridorit i cili ben...

1,000€ / muaj
Ne Qender Te Tiranes, Jepet Me Qira Dyqan Buze Rruge! - 84m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Urani Pano

Ne Qender Te Tiranes, Mbrapa 15 Kateshit, Jepet Me Qira Dyqan Open Space, Buze Rruges Kryesore !!! Ambienti ndodhet ne katin e pare me shkalle qe akse...