Tek Myslym Shyri, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Mobiluar!!! - 120m2

E mobiluar
650€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 42
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527313 - Ne Myslym Shyr, Jepet Me Qira Apartament 3+1+2 I Bollshem!!! Ndodhet ne katin e 11 te nje pallati te ri me ashensor. Apartamenti eshte totalisht i mobiluar. Organizohet ne nje korridor qe ndan hapesirat ne nje sallon te madh me oxhak funksional, ne nje ambjent te vecuar gatimi ngrenie, dhoma e gjumit matrimoniale me tualet te perfshire , 2 dhoma gjumi te tjera dhe nje tualet dite ne korridor. Apartamenti ka pamje dhe drite. Zona eshte mjaft e mire me shume sherbime prane. Aksesohet direkt nga rruga kryesore. Cmimi i qirase mujore i referohet vleres neto te saj. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 120m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 11
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

312,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Pe... - 160m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Myslym Shyri

Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne tatin 3 te nje pallati 7 katesh, me ashensor. Prona ka nje sipe...

750€ / muaj
Ne Zonen E Myslym Shyrit, Jepet Me Qira Apartament 1+1... - 50m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Islam Alla

Prane Qendres se qytetit, ne zonen e Myslym Shyrit jepet me qira apartament i sapo investuar totalisht dhe arreduar me stil dhe komoditet. Aartamenti...

700€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Komuna E Parisit, Jepet Me Qira Apartament 3+1, Me... - 124m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Medar Shtylla

Ne Zonen me te mire, ne Komunen e Parisit, jepet me qira apartament 3+1. Apartamenti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te ri me ashensor dhe te...