Ne Paskuqan, Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te Ri!!! - 105m2

E pa mobiluar
94,500€

  • Rruga Lidhja e Prizrenit
  • 102
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES527257 - Ne Paskuqan, prane Unazes se Madhe, ne Ndertim te ri shitet apartament 2+1, ne objekt banimi 9 katesh me 1 kat parkim nentoke ne faze karabina. Apartamenti ka siperfaqe bruto 104.77 m² dhe siperfaqe neto 90.7 m², ndodhet ne katin e 2-te te nje pallati 9-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Apartamenti eshte i organizuar si me poshte; korridori shperndares, salloni ku kemi ambient ndenjie dhe kend gatimi me dalje ne ballkon, dhome gjumi matrimoniale, dhome gjumi femijesh dhe tualeti qendror. Orientimi i apartamentit eshte nga Perendimi. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 105m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine
Rruga Rruga Lidhja e Prizrenit
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

70,000€
Okazion Kleringu! Tek Rezidenca "Apollo", Shitet Aparta... - 82m2
Paskuqan - Kamez - Allias - Tufine - Rruga Lidhja e Prizrenit

Prane Unazes Madhe, Ne Kompleksin "APOLLO", Shitet Apartament 2+1+2, Me Planimetri Perfekte. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 82.13 m2 dhe esh...

E RE
95,000€
Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 T... - 91m2
Fresk - Linze - Dajt - SH54

Ne Fresk, Ne Rezidencen Lugano, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I Investuar !!! Apartamenti ndodhet ne katin -1 te nje godine 5 kateshe, me ashensor....