Tek Liqeni i Thate Shitet Duplex 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! - 150m2

E mobiluar
310,000€

  • Rruga Peti
  • 214
  • 3 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527137 - Tek Liqeni i Thate Shitet Dupleks 3+1+3 Me Pamje Nga Liqeni!!! Dupleksi ka nje siperfaqe prej 150m2 bruto dhe 144m2 neto dhe ndodhet ne katin e 3 dhe te 4 te nje kompleksi te ri. Dupleksi organizohet ne katin e pare me nje sallon te bollshem, nje tualet dhe nje dhome gjumi per femije, kati i dyte organizohet nga dy dhoma gjumi njeri matrimonial me tualet te dedikuar dhe nje verande te mbyllur me pamje nga liqeni artificial, ndersa dhoma tjeter eshte per femij dhe nje tualet me dritare. Vlen per tu theksuar Investimi i bere me detaje dhe cilesor duke filluar nga parketi druri AC5, Oxhak funksional, vetrata tripleks, kondicioner chiller inverter Daikin, grila elektrike me pult ,tualete me ngrohje, sistem kapot, izolim akustik dhe izolim termik, panele djellore, tavane te varura dhe ndricim Led. Dupleksi ofron nje jetese komode dhe cilesore duke pasur parasysh qe zona eshte shume e qete dhe me ajer te paster. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355 67 403 2997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate
Rruga Rruga Peti
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 4

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Verandë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
320,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Garda, Shitet Apartament 3+1, Me Location Perfekt!!... - 103m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Lidhja e Prizrenit

Tek Garda, ne rrugen Lidhja e Prizrenit, shitet apartament 3+1, me siperfaqe totale ne certifikate 103 m/2 , ne katin e trete te nje pallati ekzistues...

252,000€
Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobilua... - 162m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Rruga Kroit

Te Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 3+1+2 I Mobiluar !!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte banim te nje ndertimi te ri te pajisur me ashensor pj...

Tek Rruga E Kavajes, Shitet Super Apartament 3+1+2 Tota... - 138m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga e Bogdanëve

Tek Ruga e Bogdaneve, prane Supermarket SPAR shitet super apartament 3+1+2 tualete totalisht i investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e fundit te nje...