Ne Myslym Shyr Jepet Penthouse 2+1 Me Qira E Sapo Investuar!!! - 150m2

E mobiluar
1,700€ / muaj

  • Rruga Him Kolli
  • 68
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES527124 - Ne Myslym Shyri Tek Rruga Him Kolli Jepet Penthouse 2+1+2 Me Qira I Sapo Investuar. Penthousi eshte lluksoz totalisht i investuar dhe organizohet ne nje sallon te bollshem me guzhin te vecuar dhe me dalje ne verand te bollshme dhe te gjelberuar, dy dhoma gjumi te komode gjithashtu me dalje ne verand, 2 tualete njera nga te cilat me sauna. Investimi ne apartament vlen per tu theksuar eshte i ri dhe shume cilesor me markat me te njohura ne treg, punimet shum cilesore ne cdo siperfaqe te apartamentit te ofrojn nje komoditet unik ne kete apartament.Zona ne te cilen ndodhet ky penthouse eshte nje nga zonat me elitare te Tiranes, duke qene shume afer qendres, rruges se kavajes dhe myslym shyrit , ku ofron te gjitha facilitetet e mundshme per nje jetese komode. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin e kontaktit: +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 150m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

160,000€
Cmim i diskutueshem

168,000€

Tek Gjykata E Tiranes, Buze Bulevardit, Shitet Apartame... - 62m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Bulevardi Gjergj Fishta, afer me Gjykaten e Tiranes, buze rruge, ne nje nga zonat me te mira ne Tirane, shitet apartament 2+1, ne katin e 3 te nje...

1,600€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Myslym Shyri, Perballe Drejtorise Se Policise, Jepe... - 40m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Sami Frashëri

Tek Myslym Shyri, ne rrugen Sami Frasheri, perballe Drejtorise se Policise, Jepet me Qira Super Dyqan, buze rruges kryesore !!! Ambienti ndodhet ne ka...

238,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Ish Ekspozita, Shitet Apartament 2+1+2 Me Organizi... - 106m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Apartamenti Ndodhet ne Zonen me te mire te Tiranes,vetem 5 minuta larg nga Qendra. I ndodhur ne katin e 9-te te nje pallati te ri te pajisur me ashens...