Tek Bulevardi i Ri, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! - 71m2

E pa mobiluar

118,000€

114,000€

  • Rruga Jordan Misja
  • 186
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES526928 - Tek Bulevardi i Ri, Prane Rruges Jordan Misja, Shitet Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 71.5m² dhe siperfaqe neto 60m², ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati 11-katesh dhe te pajisur me 2 ashensore. Eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes sebashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dhoma e gjumit, si dhe tualeti me dritare. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-perendim cka i mundeson ndricim natyral dhe diell. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda vitit 2024. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355674032997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 71m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Bulevardi i Ri
Rruga Rruga Jordan Misja
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
116,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Shitet Apartament 1+1 Gati Per Banim !!! - 77m2
Don Bosko - Rruga Don Bosko

Ne Don Bosko, tek Tirana Trio Towers Residence, shitet apartament 1+1 i sapo perfunduar gati per banim. Apartamenti me siperfaqe bruto 77.3 m2, neto 6...

105,000€
Cmim i diskutueshem

120,000€

Ne Sarande, Shitet Apartament 1+1+Post Parkimi, Me Pamj... - 68m2
Saranda - Sarandë

Ne Sarande, prane Portit te Jahteve, tek marina City Park, Shitet Apartament 1+1. Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banim me siperfaqe bruto 67.9 m/2 p...

122,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Super Apartament 1+1 Me Orie... - 80m2
Bulevardi i Ri - New Boulevard Tirana

Tek Bulevardi I Ri, Ne "Rezidencen Avid" Shitet Super Apartament 1+1 Me Orientim Perfekt Gati Per Banim !!! Apartamenti lokalizohet ne nje kompleks te...