Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1 Ne Ndertim te Ri !!! - 117m2

E pa mobiluar
234,500€

  • Rruga Hiqmet Delvina
  • 479
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526876 - Prane Komunes Se Parisit, Shitet Apartament 3+1+2 Ne Ndertim Te Ri !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 117 m2 dhe siperfaqe neto 101 m². Organizimi i brendshem eshte si me poshte: salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit, tre dhoma gjumi njera me dalje ne ballkon dhe dy tualete te dyja me dritare. Objekti në katin e pare zhvillohet me ambiente shërbimi në formën e zyrave dhe ambienteve tregtare. Katet e mesipërme do jenë banesa duke ofruar apartamente nga konfigurimet më të ndryshme me hapesira të bollshme. Apartamenti eshte i orientuar nga Jug-Lindja .Aktualisht ndertimi eshte ne faze suvatimi dhe instalimi elektrike dhe parashikohet te mbaroje ne vitin 2024. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 117m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Hiqmet Delvina
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

235,000€

237,000€

Tek Komuna E Parisit, Shitet Apartament 2+1 Me Planimet... - 97m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Anton Lufi

Tek Komuna e Parisit, Te Niku Konstruksion , Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Pefekte!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te nje pallati te ri 7-kat...

220,000€

230,000€

Tek Komuna E Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo In... - 100m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Prokop Mima

Tek Komuna e Parisit Shitet Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facili...

241,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1+2, Ne Ndertim... - 151m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca AVID, Shitet Super Apartament !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 150.6 m2 dhe siperfaqe neto 130.4 m2, ndod...