Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! - 92m2

E pa mobiluar

135,000€

130,000€

  • Rruga Mihal Grameno
  • 358

Përshkrimi i pronës

REFES526790 - Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Njesi Ne Katin 0 Ideal Per Biznes!!! Njesi ka siperfaqe 92m² neto dhe me lartesi 5.20m². Ambjenti ka mundesi ndarje edhe ne dy njesi te vecuara per shkak se ka 2 hyrje nga fasada e jashtme. Gjithashtu, ky ambjent eshte nje mundesi Ideale edhe per ndarjen dhe pershtatjen ne 2 garsoniere ideale per qiradhenie, pasi zona ka kerkese shume te larte per qira. Ambienti eshte ne ndertim te vitit 2010. Ky ambient eshte ideal per te gjithe bleresit te cilet kerkojne blerjen e nje pasurire te paluajtshme e cila te jepet lehtesisht me qira. Zona ne cilen ndodhet per merr nje zhvillim kohet e fundit vetem me ndertime te reja. Ambienti ka orientim Jug-Lindje. Gjithashtu, prona disponon dokumentacion hipotekor. Per nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The RightDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 92m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 0
Zona Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane
Rruga Rruga Mihal Grameno
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Tualet me Dritare I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
138,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Ali Dem, Shitet Apartament 2+1 Bashke Me Garazhd - 81m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Ali Demi

Ne Ali Dem, prane Fushes se Ali Demit, shitet apartament 2+1 i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ndodhet ne katin e pare dhe ka siperfaqe net...

139,000€
Cmim i diskutueshem

144,000€

Tek Ali Demi, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesire Te Bo... - 110m2
Ali Demi - Tregu Elektrik - Shkolla e Baletit - Qytet Studenti - Vilat Gjermane - Rruga Idriz Dollaku

Ne Ali Dem, ne Rrugen Idriz Dollaku, Shitet Apartament 2+1+2 tualete ne Ndertim Te Ri!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 banim, ne nje godine banimi...

126,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambjent Komercial, Ne Ndertim Te Ri!!! - 84m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Astrit Losha

Ne Astir, Ne Rrugen "Astrit Loshi", afer Dy Palmave, Shitet Ambient Komercial Ne Katin Zero Te Nje Pallati Te Ri Me Administrim Shume Te Mire. Ambient...