Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapësira Të Bollshme!!! - 147m2

E pa mobiluar
216,000€

  • New Boulevard Tirana
  • 71
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526753 - Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Hapësira Të Bollshme!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 147m² dhe siperfaqe neto 1126m², ndodhet ne katin e pare te nje pallati 9-katesh dhe te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar me korridor qe strukturon sallonin e ndenjes, sebashku me kendin e gatimit, dhoma matrimoniale me tualet me vete, dy dhoma femijesh, tualeti dites dhe veranda qe shtrihet ne gjithe perimetrin e apartamentit. Orientimi i apartamentit eshte drejt jug-lindjes cka i mundeson ndricim natyral dhe diell gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht, objekti eshte ne faze fasade dhe pritet te perfundoje brenda 6 muajsh. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 147m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 1
Zona Bulevardi i Ri
Rruga New Boulevard Tirana
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Hapesire Parkimi Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Apartament 3... - 148m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Ne Zonen e Bulevardit te Ri, tek rezidenca "Orbital Apartaments" Shitet Super Apartament 3+1+2 Me Hapesira Te Bollshme !! Apartamenti ndodhet ne katin...

195,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Bulevardi i Ri - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...

223,000€
Tek Kopshti Botanik, Shitet Apartament 3+1+2+ Verande M... - 178m2
Kopshti Botanik - Rruga Selita e Vjeter

Tek Kopshti Botanik ne Rezidencen Fratari shitet super apartament 3+1+2 tualete dhe verande me pamje Fatastike. Apartamenti me siperfaqe bruto 120.6 m...