Okazion! Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! - 96m2

E pa mobiluar
100,000€

  • Rruga 29 Nëntori
  • 202
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526726 - Okazion! Tek Kompleksi Tirana New Entry, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!!! Apartamenti me siperfaqe totale 96 m², ndodhet ne katin e trete te njeres prej godinave te kompleksit. Organizohet ne sallonin e bollshem te ndenjes, dy dhoma gjumi, nje tualet dhe nje ballkon. Orientimi i apartamentit eshte drejt Lindjes. Vetem 15 minuta nga qendra e qytetit të Tiranes, pozicioni i “New Entry Tirana” favorizon komunitetin e saj me akses te drejtperdrejte ndaj sherbimeve si: shkolla, spitale, qendra tregtare, transport urban, etj., ne nje rreze te afert prej 1 km. Brenda kesaj rrezeje, ne afersi me kompleksin, ndodhen 5 objekte arsimore si: shkolla 9-vjeçare, të mesme, kolegje dhe universitete. Prane “New Entry Tirana” ndodhen 3 objekte te sherbimit shendetesor si: spital, poliklinike dhe qender shendetesore. Hapesira rekreative dhe te gjelberta shtrihen ne siperfaqe dhe ne lartesi, duke mundesuar nje nderlidhje midis banimit, sherbimeve dhe qarkullimit. Per kete projekt eshte konceptuar nje zone perimetrale e gjelberuar qe siguron: privatesi, komfort, ventilim natyror dhe siguri. Siperfaqe rekreative dhe gjelberim 35% e hapesires. Qendrueshmeri dhe jetegjatesi ne projektim. Projektimi i qendrueshem eshte nje nder pikat e forta te zhvillimit te ketij Kompleksi, duke perdorur teknologji bashkekohore dhe standarde europiane me aplikimin e fasades dhe vetratave termike. Aktualisht, godina eshte ne faze grope. Per vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 96m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 8
Zona Dogana
Rruga Rruga 29 Nëntori
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
110,000€
Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Pla... - 92m2
Ali Demi - Rruga Pasho Hysa

Tek Kompleksi Mangalem 21, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregullt!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej pallateve te kompleksit d...

99,000€

106,000€

Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Planimetri Te Rregul... - 114m2
Astir - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Bulevardi I Kasharit Shitet Apartament Tipologji 2+1 me planimetri te rregullt ne ndertim te ri. Apartamenti me siperfaqe bruto 113.6 m...

107,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1, Me Kubature Te Rreg... - 90m2
Porcelan - Rruga Hysen Gjura

Ne Porcelan, Prane UET shitet apartament 2+1 me kubature te rregullt. Apartamenti me siperfaqe bruto 89.78 m2 dhe siperfaqe neto 83.12 m2, ndodhet te...