Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! - 112m2

E mobiluar
250,000€

  • Rruga Myslym Shyri
  • 408
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526725 - Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 2+1 Totalisht i Investuar!!! Apartmanenti ka siperfaqe totale 112m² dhe 100m² me certifikate. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kuzhinen e vecuar, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, nje dhome per femije dhe dy tualet me dritare. Apartamenti eshte totalist i investuar duke filluar nga instalimet elektrike dhe hidraulike, patinimi i mureve, parket Ac4, dritare dopioxham, mobilim bashkekohor, etj. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion apo per nje vizite ne prone na kontaktoni ne agjensine The Right Deal ne numrin: +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 9
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Myslym Shyri
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

500€ / muaj
Tek Ish Ekspozita, Jepet Me Qira Apartament 2+1 I Mobil... - 80m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Nikolla Jorga

Tek Ish Ekspozita, tek Rruga "Nikolla Jorga" prane Restorant Tepelena jepet me qira apartament 2+1 me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne ka...

420,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" , Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

242,000€
Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Aparta... - 207m2
Brryli - Materniteti i Ri - Xhamlliku - Porcelan - TV Klan - Rruga Xhanfize Keko

Ne Porcelan, Tek Rezidenca Green Harmony, Shitet Apartament 2+1+2 Me Garazh Te Perfshire Ne Cmim!!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 8 ka...