Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! - 45m2

E mobiluar
115,000€

  • Rruga Bilal Sina
  • 368
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES526688 - Tek Kopshtit Zoologjik, Shitet Apartament 1+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti me nje siperfaqe prej 45m2 ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 9 katesh te mireadministraur me ashensor. Apartamaenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon dhe nje tualet. Orientimi i apartamenti eshte Lindje. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha facilitetet per nje jetese sa me komode afer parkut te Liqenit Artificial, Liqenit te Thate dhe Kopshtit Zoologjik. . Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 3
Zona Kopshti zoologjik
Rruga Rruga Bilal Sina
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Pamje Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

121,000€
Cmim i diskutueshem
Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 M... - 70m2
Kompleksi Delijorgji - Kavaja Street

Perballe Kompleksit Delijorgji, Shitet Apartament 1+1 Me Pamje Fantastike!!! Apartamenti ndodht ne katin e 12 dhe te fundit te nje pallati te ri te mi...

138,000€
Tek Kopshti Zoologjik, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesir... - 86m2
Kopshti zoologjik - Rruga Bilal Sina

Tek Kopshti Zoologjik, Ne Rezidencen Salillari, Shitet Apartament 1+1 Me Hapesira Te Bollshme !!! Apartamenti me siperfaqe bruto 86 m2 dhe neto 73.4 m...

98,000€

105,000€

Ne Myslym Shyri, Shitet Super Apartament 1+1 Ideal Per... - 56m2
Myslym Shyri - Rruga Myslym Shyri

Ne rrugen Myslym Shyri shitet apartament 1+1 me depo dhe gatim te vecuar ne katin e 5 -te dhe te fundit te nje pallati ndertim i vitit 1989 pa shensor...