Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! - 118m2

E mobiluar
165,000€

  • Rruga Rrapo Hekali
  • 853
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526671 - Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar!!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 118m² dhe siperfaqe neto prej 108m², ndodhet ne katin e 5 banim te nje pallati te ri te mireadministruar dhe te pajisur me ashensor, ndertim i vitit 2014. Apartamenti organizohet nga korridori, salloni i ndenjes se bashku me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhomat e gjumit si dhe dy tualete njeri prej te cileve me dritare. Apartamenti eshte nje mundesi shume e mire si per investim edhe per banim, pasi zona ka marre mjaft zhvillim kohet e fundit pas ndertimit te Unazes se Madhe dhe aksesit me Komunen dhe Tiranen e Re. Orientimin e ka drejt Jug-Perendimit. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 118m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Kodra e Diellit
Rruga Rruga Rrapo Hekali
Viti i ndërtimit 2014
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Pamje Ballkon

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

130,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per... - 90m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Perfekt Per Investim!! Apartamenti me nje siperfaqe bruto prej 89.2m² dhe siperfaqe neto prej 83.9m², ndodh...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...

158,400€
Prane Rezidences Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1... - 99m2
Kodra e Diellit - Rruga Kodra e Diellit

Prane Rezidences Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Perfekte, Ne Ndertim Shume Cilesor!!! Apartamenti ndodhet ne katin e pare bani...