Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! - 112m2

E mobiluar
281,000€

  • Rruga e Kosovarëve
  • 223
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526630 - Tek Rruga E Kosovareve, Shitet Apartament 2+1+2 I Sapo Investuar!!! Apartamenti me siperfaqe totale 112 m² nga te cilat 98m² jane siperfaqe neto, ndodhet ne katin e 2 te banim te nje Kompleksi fantastik per banim, ndertim i vitit 2017 i mireadministruar dhe me dy ashensore. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit , dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe 2 tualete. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Aparatamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet e nevojshme,si markete, akses per levizjet urbane etj. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right lDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 112m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Rr. e Kosovareve
Rruga Rruga e Kosovarëve
Viti i ndërtimit 2017
Kate Gjithsej 9

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

285,000€
Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesi... - 148m2
Qender - Zogu I Boulevard

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 5 banim dhe ka siperfaqe totale 147.63 m² dhe...

280,000€
Ne Rezidencen San Pietro, Shitet Super Apartament 2+1 T... - 106m2
Gjiri i Lalzit - Lalëz

Ne Gjirin e Lalzit, Ne Kompleksin Rezidencial San Pietro, Shitet Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ne katin e trete dh...

280,000€
Cmim i diskutueshem
Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sa... - 70m2
Rr. e Kosovareve - Rruga Grigor Heba

Prane Rruges Se Kosovareve, Shitet Ambjent Biznesi I Sapo Investuar!!! Ambjenti organizohet nga dy hyrje kryesore nje nga perpara dhe nje hyrje tjeter...