Tek Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar Dhe Me Pamje Nga Liqeni!!! - 110m2

E mobiluar
220,000€

  • Rruga Hamdi Garunja
  • 390
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526544 - Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashensor, ndertim i vitit 2015. Apartamenti ka nje siperfaqe 100m2 neto dhe 110 m2 bruto, metrat te specifikuara ne kartelen e pronesise. Apartamenti eshte totalisht i investuar duke filluar nga parketi ACc5, dyert e brendshme, instalimet elektrike dhe hidraulike, vetratat dopio xham termike, punime gipsi dhe spote, tualete te reja, elektroshtepiaket nga firmat me te mira. Prona organizohet ne nje sallon te bollshem me kendin e gatimit se bashku dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi, njera dhome eshte matrimoniale me tualet te dedikuar, tjetra momentalisht perdoret si studio dhe nje tualet kryesor me dritare. Apartamenti eshte nje mundesi e mire per banim pasi i ploteson te gjitha nevojat jetesore dhe facilitetet kryesore gjithashtu dhe qetesine qe orfron zona, prona eshte dhe nje mundesi e mire investimi per sa i perket pjeses se qiradhenies pasi zona ka shume kerkesa. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone kontaktoni Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin +355 67 403 2997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Hamdi Garunja
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

550€ / muaj

600€ / muaj

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shu... - 100m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni I Thate, Jepet Me Qira Apartament 2+1 Me Shume Hapesire Dhe I Mireinvestuar!! Apartamenti ka nje hapesire totale prej 100 m²,i pozicionuar...

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...

205,000€

222,500€

Ne Qender Te Tiranes, Shitet Apartament 2+1, Ne Ndertim... - 89m2
Qender - Rruga Mine Peza

Ne Qender te Tiranes, prane kafe "Flora" ne nje ndertim ne faze perfundimtare shitet apartament 2+1, mundesi shume e mire investimi. Apartamenti ndodh...