LUNGOMARE-VLORE SHITET APARTAMENT 2+1 NE NDERTIM TE RI TE NJE CILESIE PREMIUM!!! - 90m2

E pa mobiluar
180,000€

  • Rruga Azem Sulo
  • 331
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES526319 - Ne Vlore Prane Lungomares Shitet Apartament Ne Nje godine Lluksoze me 6,7 dhe 8 kateshe. Objekti eshte ne faze perfundimatre dhe parashikohet dorezimi i tij brenda vitit 2023. Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te banimit me siperfaqe bruto 90m/2, prej te cilave siperfaqja neto 81 m/2 dhe me orientim nga Jug- Lindja. Apartamenti organizohet si me posht: koridori, salloni ku kemi sebashku ambient gatimi dhe ndenjie, dhome gjumi matrimoniale ,dhome gjumi femijesh dhe tualeti. Cilesia e punimeve do te jete me fasadë e veshur me termoizolim, sistem kapot, dritare me dopjo xham me mbushje me gaz për minimizimin e zhurmave dhe termoizolim, izolim akustik ne ndarjet ndërmjet apartamenteve, paisjet hidraulike dhe elektrike te markave cilesore. Apartamenti eshte nje mundesi e mire investimi pasi zona po vazhdon me ndertime dhe komplekse te reja dhe shfrytezohen ne cdo stine te vitit. Per me shume informacion dhe vizite ne prone kontaktoni me agjensine imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Lungomare Vlore
Rruga Rruga Azem Sulo
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 8

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire Dhe I Arreduar Totalisht Me Arkitekt ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te...

170,000€
Prane Kompleksit Magnet, Shitet Apartament 2+1 Me Hapes... - 87m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Ndre Mjeda

Prane Kompleksit Magnet Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-banim te nje pallati te mireadministruar pa...

185,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Kavajes, Shitet Apartament 2+1, Me Vendndod... - 95m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Ndre Mjeda

Tek Rruga e Kavajes, Shitet Apartament 2+1 me Orientim dhe Vendndodhje Perfekte!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7-te te nje pallati te ri me ashenso...