Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit te Ri Shitet 2+1 Perfekt!!! - 111m2

E pa mobiluar
199,800€

  • New Boulevard Tirana
  • 481
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526198 - Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 me hapesira te bollshme dhe me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje godine 10-te kateshe dhe ka siperfaqe bruto 111 m2 dhe siperfaqe neto 94 m2. Organizimi i ketij apartamenti vijon me korridorin qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes bashke me dalje ne ballkon si dhe kendi i gatimit me vete, dhomen matrimoniale me tualet te dedikuar, dhome femijesh dhe nje tualet me dritare qe aksesohet nga korridor. Avantazhi i ketij apartamenti eshte edhe orientimi lindje cka mundeson te kete diell dhe drite pjesen me te madhe te dites. Cilesia e punimeve ne kete Kompleks eshte e larte, ku vecanerisht vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me tripel xham termik me gaz argon, izolim akustik, sistemet hidraulike dhe elektrike te markave me mira, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit, plitplanimetri funksionale dhe lartesia e apartamenteve 3.23m etj. Kompleksi ka gjithashtu hapesira te gjelberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe komunitetin. Zona te dedikuara per kembesore dhe biçikleta, shkolla, supermarkete, kopshte, çerdhe, klinika shendetesore, bar/kafe, restorante, sherbime te ndryshme, destinacione argetimi etj . Ndertimi eshte ne faze karabina dhe pritet te mbaroj per 2 vite. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine The Right Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Bulevardi i Ri
Rruga New Boulevard Tirana
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

124,000€
Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Inve... - 85m2
Bulevardi i Ri - Rruga Filip Jano

Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 2+1 !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 85.3m² dhe siperfaqe neto 73.6m². Ndodhet ne ka...

160,000€
Cmim i diskutueshem

165,000€

Tek Bulevardi I Ri Shitet Apartament 2+1 Ne Ndertim Te... - 105m2
Bulevardi i Ri - Rruga Skender Kosturi

Tek Bulevardi i Ri, Prane Burgut , Shitet Apartament 2+1+2 Me Strukture Perfekte!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 105m² dhe siperfaqe neto 92m², ndod...

195,000€
Cmim i diskutueshem

200,000€

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 M... - 107m2
Unaza e Re - Rruga Nexho Konomi

Tek Kompleksi Green City, Shitet Super Apartament 2+1 Me Arredim Modern!!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3 teknik te nje pallati te ri dhe te pajisu...