Tek Kompleksi Magnet, Shitet Apartament 2+1+2, Me Strukture Te Rregullt !! - 110m2

E mobiluar

178,000€

172,000€

  • Rruga Frosina Plaku
  • 1131
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES526136 - Tek Kompleksi Magnet,Shitet Apartament 2+1+2, Me Hapesira Te Bollshme!! Apartamenti me siperfaqe totale 110 m2 nga te cilat 94.7 m2 jane siperfaqe neto, ndodhet ne katin e 6-te banim te nje Kompleksi fantastik per banim, ndertim i vitit 2013 i mireadministruar dhe me dy ashensor. Organizohet nga korridori qe ben shperndarjen ne sallonin e ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit me vete, dhoma e gjumit matrimoniale, dhome gjumi per femije dhe 2 tualete me dritare qe lidhen me korridorin. Apartamenti lokalizohet ne nje ndertim te ri dhe cilesor me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi i fasades , vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik etj. Aparatamenti eshte totalisht i mobiluar. Zona ne te cilen ndodhet eshte nje nga zonat me te kerkuara, e cila ofron te gjitha facilitetet, markete, akses per levizjet urbane etj. Ka orientim Jug-Lindje-Perendim, cka i sjell drite dhe ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 110m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Kompleksi Magnet
Rruga Rruga Frosina Plaku
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Perendim Pamje Orientimi Jug Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

167,000€

175,000€

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Oka... - 120m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Tek Liqeni I Thate, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar Dhe Me Cmim Okazion!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te ri m...

178,000€
Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalish... - 101m2
Medrese - Rruga Ferit Xhajko

Prane Medresese, Shitet Super Apartament 2+1+2 Totalisht I Investuar!!! Apartamenti ndodhet ndodhet ne katin e 2 banim te nje ndertimi te ri te sapo p...

169,000€
Tek Ish-Profarma, Shitet Super Apartament 2+1 Ne Komple... - 137m2
Xhamlliku - Rruga Nikolla Zoraqi

Tek Ish-Profarma, Ne Kompleks Te Ri, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 6 banimi te nje pallati 8 k...