Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, Me Super Planimetri!!! - 131m2

E mobiluar
395,000€

  • Rruga Him Kolli
  • 607
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES525936 - Ne Myslym Shyr, Shitet Apartament 3+1, i bollshem dhe i sapo investuar. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 131m2 neto te pasqyruara ne certifikate dhe eshte i organizuar ne nje ambient ndenje te vecuar nga ambienti i gatimit dhe i ngrenies, 3 dhoma gjumi te bollshme 2 nga te cilat jane femijesh dhe nje matrimoniale, 2 tualete, njeri prej tyre me dritare. Ne apartament jane bere punime cilesore si punimet elektrike dhe hidraulike te rinovuara para 1 viti, sistem kondicionimi multi split punime me stuko veneciane, punime gipsi, spote etj. Gjithashtu arredimi i apartamentit eshte bere se fundmi me mobilim modern dhe elektroshtepiake te markave me cilesore. Orientimi eshte drejt Lindjes. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nder zonat me elitare per banim pasi te ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume detaje dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare RealDeal ne numrin 0674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 131m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 2
Zona Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat
Rruga Rruga Him Kolli
Viti i ndërtimit 2003
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Lindje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
198,000€
Tek Myslym Shyri, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Per... - 104m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Rruga Shyqyri Bërxolli

Tek Myslym Shyri, Prane Gjykates Se Larte, Shitet Apartament 3+1 Me Lokacion Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 5 te nje pallati 5 katesh, pa as...

385,000€
Tek "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim... - 120m2
Ish Ekspozita - Myslym Shyri - Shallvarat - Bulevardi Gjergj Fishta

Tek Ndertesa Multifunksionale "Ekspozita Building" Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi 24 kat...

385,000€
Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2,... - 171m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Vilave

Tek "Sunrise Rezidence", Shitet Super Apartament 3+1+2, Totalisht I Investuar, Me 2 Poste Parkimi!! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje prej go...