Tek Rezidenca "Vila Lule", Shitet Vile Luksoze 3 Kateshe, Gati per Banim!!! - 508m2

E mobiluar

500,000€

470,000€

  • Rruga Xhaferr Shaba
  • 529

Përshkrimi i pronës

REFES525929 - Tek Rezidenca ' Vila Lule' shitet Vile e perfunduar dhe e mobiluar!! Kompleksi "Vila Lule" eshte nje projekt i ri me vila , me nje vendodhje shume te mire, ne mes te gjelberimit dhe ajrit te paster prane Mjull Bathores. Kompleksi rezidencial modern ndodhet ne Mjull bathore shume prane Saukut dhe Tegut .Vila organizohet ne 3 kate mbi toke, 1 kat perdhe dhe 2 kate mbi, ku siperfaqe e banimit eshte 234m/2, cdo kat eshte nga 78m2 dhe gjithashtu siperfaqe oborri me siperfaqe 275m2 dhe parkim jashte ne oborr per 2 makina .Vila organizohet si me poshte kati perdhe ka sallonin me 3 ambiente, gatimi+ngrenie+ndenje nje tualet me dritare dhe nje dhome teknike, kati i pare ka 3 dhoma gjumi matrimoniale me tualet te dedikuar, kati i dyte ka 1 dhome master bedroom me tualet dhe garderobe te dedikuar. Rezidenca eshte unike bashkekohore ne llojin e saj, ku gjelberimi, kopshtet dhe hapesirat publike zene nje perqindje te konsiderueshme te siperfaqes se truallit. Rezidenca Lule do te ofroje punime shume cilesore, arkitekture moderne, me drite natyrale gjate gjithe dites fale orientimit shume te mire Jug-Lindje, standart te larte jetese, komoditet, siguri dhe administrim 24 ore, sherbime mirembajtjeje etj. Projekti eshte projektuar ne harmoni me natyren e cila ju jep mundesi banoreve te jetojne shendetshem ne privatesi dhe te shijojne peisazhet dhe oborret e gjelberuara. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjensine Imobilare The Right Deal ne numrin 0674932997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 508m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Vilë
Kati 3
Zona Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke
Rruga Rruga Xhaferr Shaba
Viti i ndërtimit 2023
Kate Gjithsej 3

Tipare

Pronë Rezidenciale Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar Depo Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Lejohen Kafshet Pamje Fasade Xhami Post Parkimi

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

300,000€
Cmim i diskutueshem

320,000€

Tek Residenca Aba, Shitet Vile 3 Kateshe Me Parkim Indi... - 196m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Turdive

Tek Residenca Aba, ne nje nder zonat me elitare persa i perket cilesise se jeteses, mes natyres dhe larg zhurmes se qytetit shitet Vile 3 kateshe me 2...

E RE
4,300€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Total... - 900m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Collaket

Tek Liqeni I Farkes, Jepet Me Qira Vile 4 Kateshe Totalisht E Investuar!!! Vila eshte e organizuar ne 4 kate, me siperfaqe totale ndertimi 400 m2 dhe...

460,000€
Tek Liqeni Farkes, Ne Swan Lake Rezidence, Shitet Super... - 449m2
Pallati Brigadave - Sauk - TEG - Mjull Bathore - Farke - Rruga Panorama e Liqenit

Tek Liqeni Farkes, Ne Kompleksin Me Elitar Te Zones Swan Lake Rezidence, Shitet Super Vile Me Pishine!!! Swan Lake Residence, një residence e re me vi...