Ne Don Bosko, Jepet Me Qira Apartament 2+1+2 Per Zyra Prane Vodafonit!!! - 132m2

Pjesërisht e mobiluar
1,000€ / muaj

  • Rruga Don Bosko
  • 1153
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES525847 - Ne Don Bosko, Prane Vodafonit Jepet Me Qira Apartament per Zyra 2+1+2. Apartamenti ndodhet ne katin e pare te banimit dhe te trete teknik te nje pallati 10 katesh te mire administruar me ashensor. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti karakterizohet nga nje cilesi ndertimi te larte dhe strukturat e banimit jane perfekte dhe totalisht te shfrytezueshme. Apartamenti organizohet ne nje siperfaqe totale prej 132 m2, prej te ciave 29m2 eshte veranda dhe 95m2 siperfaqja neto. Apartamenti eshte i organizuar ne dhomen e ndenjes me dalje ne ballkon, kendin e gatimit te vecuar, nje korridor i cili ben shperndarjen ne nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne ballkon, dhome tjeter e gjumit dhe dy tualete me hapesira te bollshme. Orientimi i apartamentit eshte Jug-Perendim, cfare mundeson drite natyrale ne pjesen me te madhe te dites. Prona disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 132m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 3
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Don Bosko
Viti i ndërtimit 2008
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

156,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orie... - 97m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Tek Colonnade Building, Shitet Apartament 2+1+2 Me Orientim Perfekt !!! Apartamenti disponon siperfaqe totale 97.3m2 dhe neto 80.4m2 dhe ndodhet ne ka...

155,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament... - 95m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Eshref Frasheri

Ne Don Bosko, Tek Twister Rezidence, Shitet Apartament 2+1+2, Ne Ndertim Te Ri !! Apartamenti me siperfaqe totale 94.49 m2, ndodhet ne katin e 3-te te...

185,000€
Cmim i diskutueshem

187,000€

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verand... - 125m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Androkli Kostallari

Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje sipe...