Buze Unazes Se Re, Shitet Njesi Komerciale Ne Katin 0, Ideale Per Tipologji te Ndryshme Biznesesh!!! - 180m2

E mobiluar
699,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 112

Përshkrimi i pronës

REFES525781 - Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin 0 buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 180 m2 dhe siperfaqe neto 165m2 dhe organizohet si openspace bashke me tualet te dedikuar. Ambienti eshte momentialisht i dhene me qira ne vlere 1500Euro ne muaj neto, gjithashtu ambienti eshte goxha i aksesueshem per shkak te lokacionit perfekt ne zemer te Astirit. Ambienti ka fasade xhami nga te dyja krahet e saj, cka e ben shume te mire edhe per reklamim te biznesit. Hapesira mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si klinika dentare ,laboratore te ndryshem, dyqane, call center etj . Zona e Astirit vitet e fundi ka pasur nje zhvillim mjaft te mire ne infrastukture dhe nisur nga numri i larte i popullsise qe banon eshte nje zone me potenciale te larta ne zhvillimin e bizneseve te ndryshme sidomos ne fushen e sherbimeve. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Zyrë
Kati 0
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2016
Kate Gjithsej 8

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

2,000€ / muaj
Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfu... - 400m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - 8PCQ+MFG

Ne Prush, Jepet Me Qira Magazine Dhe Zyra Te Sapo Perfunduara !!! Magazina ka nje siperfaqe total trualli 1200 m2, hapesire magazine 300 m2, zyra 100...