Tek Liqeni i Thate, Shitet Apartament 2+1 Me Verande Ideal Per Investim!!! - 125m2

E pa mobiluar
178,500€

  • Rruga Adem Sina
  • 1289
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES525503 - Prane Liqenit Te Thate, Shitet Super Apartament 2+1 Me Verande!!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 125 m² dhe neto 112 m² Bashke me Veranden dhe organizohet nga korridori shperndares, salloni ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne Verand, dhoma matrimoniale me tualet te dedikuar, nje dhome gjumi femijesh, nje tualet te perbashket . Zona eshte kthyer ne nje nga zonat me te preferuara per banim pasi eshte e pozicionuar larg smogut dhe zhurmes se qytetit, duke te ofruar keshtu ajer te paster, qetesi, pamje te mrekullueshme nga Tirana. Ofron te gjitha sherbimet per nje jetese sa me komode. Rezidenca ka cilesi te larta punimesh, shume investim ne hapesirat e perbashketa duke e bere nje kompleks mjaft te kendshem nga ana estetike. Aktualisht ndertimi eshte ne faze perfundimtare dhe pritet te jene gati per banim brenda vitit 2023. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties +355674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Liqeni i Thate
Rruga Rruga Adem Sina
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 5

Tipare

Pronë Rezidenciale Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon I sapo investuar I Pa mobiluar Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
220,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 I Investuar... - 110m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Garunja

Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Pamje Nga Liqeni i Thate!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 5 katesh me ashe...

260,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Liqeni I Thate, Shitet Apartament 2+1 Totalisht I I... - 167m2
Liqeni i Thate - Rruga e Ullishtes

Tek Liqeni i Thate Prane Hotel Radison Shitet Apartament 2+1 me dy tualete I Investuar Dhe Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne katin e 2-te te nje pal...

320,000€
Te Liqeni I Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet... - 172m2
Liqeni i Thate - Rruga Hamdi Sina

Te Liqeni i Thate, Ne Kompleksin Green Terrace, Shitet Apartament 2+1 Me Super Pamje!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallati 7 katesh te...