Ne Astir, Shitet Njesi Biznesi Ideale Per Investim!!! - 273m2

E pa mobiluar
410,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 175

Përshkrimi i pronës

REFES525286 - Ne zonen e Astirit, ne nje nga rruget me te frekuentuara shitet ambient biznesi ne katin e pare buze rruges kryesore. Ambienti ka siperfaqe totale 273 m2 dhe organizohet si open space dhe nje ambient zyre i vecuar bashke me nje tualet te dedikuar. Ambienti eshte goxha i aksesueshem per shkak dhe te lokacionit perfekt ne zemer te Astirit. Ambienti ka fasade xhami nga te dyja krahet e saj cka e ben shume te mire edhe per brandim te biznesit . Hapesira mund te shfrytezohet per tipologji te ndryshme biznesi si klinika dentare ,laboratore te ndryshem, dyqane, call center etj . Zona e Astirit vitet e fundi ka pasur nje zhvillim mjaft te mire ne infrastukture dhe nisur nga numri i larte i popullsise qe banon eshte nje zone me potenciale te larta ne zhvillimin e bizneseve te ndryshme sidomos ne fushen e sherbimeve. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 273m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Njesi Biznesi
Kati 1
Zona Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Hapesire Parkimi Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje Fasade Xhami

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Jepet Me Qira Njesi Biznesi, I Pershtatshem P... - 120m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Xhavit Shyqyri Demneri

Ne Astir, Prane Kompleksit Molla, Jepet Me Qira Njesi Biznesi I Pershtatshem Per Veprimtari Te Ndryshme Biznesi!!! Ambienti ndodhet ne katin 0 te nje...

140,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Ambient Komercial Ne Ndertim Te Ri!!! - 70m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Loni Ligori

Ne Astir, Ne Rrugen "Loni Ligori", Shitet Ambient Komercial Në Katin Zero Të Një Pallati Te Ri Me Administrim Shumë Të Mirë. Ambienti është i ndarë në...

1,000€ / muaj
Ne Yzberisht, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Spac... - 85m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Joklin Persi

Ne Yzberisht, Ne Rrugen Joklin Persi, Jepet Me Qira Ambient Komercial Open Space!!! Ambienti ndodhet ne katin zero te nje pallati 8 katesh dhe organiz...