Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1 Me Verande!!! - 125m2

Pjesërisht e mobiluar
187,000€

  • Rruga Androkli Kostallari
  • 833
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES525217 - Prane Rruges Don Bosko, Shitet Apartament 2+1+2 Me Verande!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te vitit 2005 me ashensor ne katin e 7 dhe ka nje siperfaqe neto 125m2 plus 125m2 verand ne shfrytezim. Apartamenti organizohet ne nje korridor qe shperndan ambientet, salloni i ndenjes me pjesen e gatimit me vete, dy dhoma gjumi nje per femije dhe tjetra matrimoniale me tualet me dritare dhe garderob gjithashtu dhe nje tualet dite po ashtu me dritare. Apartamenti disponon nje verande te bollshme me super pamje. Prona ka orientim jug-perendim dhe ka ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone kontaktoni agjensine The Right Deal ne numrin: +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 125m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 7
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Androkli Kostallari
Viti i ndërtimit 2005
Kate Gjithsej 7

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
278,000€
Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 2+1+2, Me Pl... - 126m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 2+1+2 !! Apartamenti ndodhet ne katin e 11 banim te nje kompleksi te ri ne fa...

E RE
155,500€
Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1, M... - 104m2
Don Bosko- Laprake - Kupola - Rruga Dritan Hoxha

Ne Laprake, Te Kompleksi Aura, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti me siperfaqe totale 103.7 m2 dhe siperfaqe neto 87.1 m2, ndodhet ne...

E RE
188,000€
Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 I Investuar D... - 89m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Haxhi Hysen Dalliu

Te Mine Peza, Shitet Super Apartament 2+1 Me Pamje Te Lire Dhe I Arreduar Totalisht Me Arkitekt ! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate(te fundit) te...