Prane Pazarit Te Ri, Shitet Apartament 1+1 Okazion Kleringu!! - 79m2

E pa mobiluar
105,500€

  • Rruga Beqir Luga
  • 942
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES525111 - Okazion Kleringu Prane Pazarit te Ri Shitet Super Apartament 1+1 !!! Apartamenti ndodhet ne nje ndertim te ri & cilesore me punime bashkekohore ku vihet re termoizolimi me fasade te ventiluar (me materiale termoizoluese me cilesine maksimale), vetrata te pajisura me dopio xham termik, izolim akustik, sistemet hidraulike, instalime per sistem qendror ngrohje - ftohje kondicionim multisplit. Rezidenca ka gjithashtu hapesira te gjlberuara te konceptuara si zone relaksi per te gjithe familjen. Ka cilesi te larte punimesh dhe ndertim me produkte ekologjike ,duke u bazuar në suksesin e projektit të parë në rrugën “Tefta Tashko”, Firma është duke u zgjeruar dhe duke i dhënë vlerë zonës në ndërtimin e një rezidence luksoze prej më shumë se 11000 metra katrorë. Rezidenca ndodhet vetëm 4 minuta larg Pazarit të Ri, duke ofruar cilësi, standarde ndërkombëtare dhe komoditet. Apartamenti ka nje siperfaqe totale prej 79m2 dhe eshte i organizuar ne sallon bashke me kendin e gatimit dhe me dalje ne verande, nje dhome gjumi matrimoniale me dalje ne verand dhe 1 tualet kryesor Veranda eshte nje vlere e shtuar per kete apartament e cila ka siperfaqe 22.4m2 Apartamenti eshte i orientuar nga Perendim Dhe Veriu me ndricim. Kompleksi ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne proces afer dorezimit te apartamentit dhe ne cmim perfshihen rifinituarat permbyllese, shtrimi i brendshem(pllaka ose parket ne baze te preferences), pajisjet hidrosanitare (inkaso), veshjen e tualeteve, dyert e brendshme. Per me shume informacione si edhe nje vizite ne prone mund te kontaktoni kompanine Real Deal Properties ne nr (+355) 0674032997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 79m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 4
Zona Pazari i Ri
Rruga Rruga Beqir Luga
Viti i ndërtimit 2022
Kate Gjithsej 11

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Veri Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

99,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande... - 94m2
Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Ne Nje Nga Zonat Elitare Te Tiranes ,Tek Stacioni I Trenit Shitet Apartament 1+1 Ne Objekt Ne Ndertim!! Apartamenti ndodhet ne katin e 7 te nje pallat...

95,000€

99,000€

Prane Tregut Elektrik, Shitet Apartament 1+1 Ne Ndertim... - 68m2
Tregu Elektrik - Rruga Todi Shkurti

Prane Tregut Elektik shitet apartament 1+1 ,ne ndertim te vitit 2021 ne faze perfundimtare. Apartamenti ndodhet nje godine banimi dhe sherbimi 5,6 dh...

105,000€
Cmim i diskutueshem

109,000€

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Apartament 1+1 Me Munde... - 64m2
Rr. e Barrikadave - Rruga e Barrikadave

Ne Rrugen E Barrikadave, Shitet Super Apartament 1+1 Me Organizim Perfekt! Apartamenti ndodhet ne katin e shtate te nje ndertimi te ri te 2021 aktuali...