Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme !! - 103m2

E pa mobiluar
72,000€

  • Rruga Sotir Caci
  • 981
  • 2 dhoma
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES523803 - Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadministruar ndertim i vitit 2015. Apartamenti eshte i organizuar ne nje koridor i cili ben shperndarjen ne dhomen e ndenjes se bashku me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi dhe nje tualet. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje zone e cila ofron qetesi, ajer te paster dhe nje shumllojshmeri facilitetesh per nje jetese sa me komode. Prona disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni Real Deal Properties ne numrin +355674032997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 103m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Fresku
Rruga Rruga Sotir Caci
Viti i ndërtimit 2015
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Pamje Orientimi Lindje I Pa mobiluar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

85,000€
Tek Jordan Misja, Shitet Apartament 2+1+2 Me Hapesira T... - 110m2
Hipoteka - Rruga Jordan Misja

Tek Rruga "Jordan Misja", tek pallatet Gener 2 shitet apartament 2+1+2 tualete me hapesira te bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pal...

79,000€
Ne Porcelan, Shitet Apartament 2+1 Me Orientim Perfekt... - 87m2
Porcelan - Rruga Kongresi i Manastirit

Ne Porcelan, ne rrugen "Kongresi i Manastirit", prane bar Alehandro, shitet apartament me orientim perfekt Jug-Lindje. Apartamenti ndodhet ne katin e...

75,000€
Cmim i diskutueshem

80,000€

Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...