Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Planimetri Te Rregullt !! - 88m2

Pjesërisht e mobiluar
70,000€

  • Rruga Teodor Keko
  • 1637
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES523707 - Tek Astiri, prane ish Hotel Rolandi shitet apartament 2+1+2 me planimetri te rregullt. Apartamenti ka siperfaqe 88m2 bruto dhe 80m2 neto. Ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 10-te katesh me ashensor te mireadministruar. Apartamenti organizohet ne koridorin i cili ben shperndarjen e ambjenteve ne sallonin e ndenjes bashke me kendin e gatimit me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njeri prej te cilave me tualet te dedikuar si dhe nje tualet i perbashket i cili aksesohet nepermjet koridorit. Apartamenti ka orientim te mire. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti eshte nje nga zonat me dinamike, e cila eshte zhvilluar me ritme te shpejta. Gjithashtu zona ofron te gjitha facilitetet e mundshme si: Shkolla, Kopshte, Spitale, Farmaci, Supermarkete, Bare-Restorante, Linja Transporti Publik etj. Apartamenti disponon dokumentacion te plote hipotekor. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 88m2
Statusi
E rezervuar
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 5
Zona Astir
Rruga Rruga Teodor Keko
Viti i ndërtimit 2013
Kate Gjithsej 10

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon Depo Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

72,000€
Cmim i diskutueshem

75,000€

Ne Fresk, Shitet Super Apartament 2+1 Me Hapesira Te B... - 103m2
Fresku - Rruga Sotir Caci

Ne Fresk, tek Kompleksi Lugano Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Bollshme. Apartamenti ndodhet ne katin e 5-te te nje pallati 6-katesh te mireadmin...

80,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Yzberisht, Shitet Apartament 2+1 Me Hapesira Te Boll... - 112m2
Yzberisht - Rruga 3 Deshmoret

Tek Bulevardi i Ri i Yzberishtit, prane Gega Oil, shitet apartament 2+1 me orientim perfekt. Apartamenti ndodhet ne katin e 4-te te nje pallati 9-kate...

70,000€
Ne Laprake, Shitet Apartament 2+1+2 Ballkone, Buze Rrug... - 94m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne rrugen "Dritan Hoxha" tek kryqezimi i Laprakes shitet apartament 2+1+2 Ballkone buze rruges kryesore. Apartamenti me siperfaqe bruto 94 m2 dhe 85 m...