Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje!!! - 111m2

Pjesërisht e mobiluar
139,000€

  • Rruga Pjetër Budi
  • 194
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFES523370 - Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1 Me Verande Me Super Pamje. Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 9 katesh dhe ka nje siperfaqe Bruto prej 111 m2 prej te cilave 39m2 jan siperfaqe Verande. Organizohet ne nje planimetri shume te rregullt me sallon teper spacioz, kuzhine gatimi me vete, dhoma dhe nje verand qe lidhet me dhomen dhe sallonin dhe 1 tualet. Apartamenti eshte totalisht i investuar dhe i mobiluar me nje stil klasik dhe mjaft komod, per nje jetese familjare dhe te rehatshme. Eshte i investuar, punime gipsi dekorative, dyer te reja shume cilesore, tualeti me hidrosanitare teper cilesore, vetrata dopio xham, sistem kondicionimi chiller. Zona ku ndodhet ofron te gjitha kushtet per nje jetese komode, prane dyqaneve, marketeve, restorante, farmaci etj. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare Real Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 111m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 8
Zona Rr. e Elbasanit
Rruga Rruga Pjetër Budi
Viti i ndërtimit 2004
Kate Gjithsej 9

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Më shumë se një Ballkon I sapo investuar Orientimi Jug Orientimi Lindje Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
157,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 1+1+Gar... - 100m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjetër Budi

Tek Rruga e Elbasanit, prane "Mullirit Te Vjeter", Shitet Apartament 1+1+garderob me verande, i sapo mobiluar dhe shume i investuar. Apartamenti ndodh...

135,000€

138,000€

Te Rruga E Elbasanit, Shitet Super Apartament 2+1+2 Me... - 115m2
Rr. e Elbasanit - Rruga Pjeter Budi

Te Rruga e Elbasanit, shitet super apartament 2+1+2 me 2 ballkone dhe garazhd! Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati te mireadministruar me...

E RE
84,000€

89,000€

Shitet Apartamnet 1+1 Me Cmim Okazion Te Rruga Elbasani... - 94m2
Rr. e Elbasanit - Rruga e Elbasanit

Ne fillim te Rruges se Elbasanit shitet apartament 1+1 me ambient gatimi te vecuar me siperfaqe 82 m2 neto ne katin e katert te nje pallati 10 katesh...