Te Rruga E Dibres, Jepet Me Qira Apartament Me Hapesira Te Bollshme ! - 180m2

E pa mobiluar
1,200€ / muaj

  • Rruga e Dibrës
  • 10
  • 4 dhoma
  • 3 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES523063 - Ne Qender, tek Rruga e Dibres, jepet me qira apartament i pershtatshem per zyra. Ambienti ndodhet ne katin e trete te nje pallati te mireadministruar me ashensor, dhe me siperfaqe 180 m2 te shfrytezyeshme. Ambienti eshte i investuar dhe i pershtatur me instalimet elektrike ne cdo ambjent. Ambienti organizohet ne 3 dhoma me hapesira te bollshme, 3 tualete, nje sallon i madh. Siperfaqja e ambientit ju lejon qe ta perdorni sipas nevojave dhe deshirave tuaja. Ambienti eshte ideal per shume zyra e biznese si: zyra avokatie, kontabiliteti, call center, web design, administrimi apo dhe per klinike dentare. Zona ne te cilen ndodhet ambienti eshte zona me e zhvilluar dhe me e kerkuara per momentin per zyra dhe biznese. Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 180m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 3
Zona Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave
Rruga Rruga e Dibrës
Viti i ndërtimit 2010
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Verandë Ashensor Tualet me Dritare I Pa mobiluar Orientimi Lindje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

1,200€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Ap... - 102m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Rruga Çerçiz Topulli

Perballe Shkolles Sami Frasheri, Jepet Me Qira Super Apartament I Investuar 2+1+2+ Post Parkimi Te Perfshire Ne Cmim! Apartamenti organizohet nga nje...

1,000€ / muaj
Cmim i diskutueshem

1,200€ / muaj

Tek Bulevardi Zogu I Pare, Jepet Me Qira Ambient Biznes... - 130m2
Bulevardi Zogu 1 - Qender- Rruga e Barrikadave - Zogu I Boulevard

Tek Bulevardi Zogu IPare, ne nje Qender Biznesi, Jepet me Qira Ambient ne nje pallat te ri dhe cilesor buze Bulevardit. Ambienti ndodhet ne katin e ka...