Tek Ali Demi , Shitet Apartament 2+1+2 Me Shume Drite!!! - 90m2

E mobiluar
85,000€

  • Ali Demi
  • 372
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFES522845 - Ne rrugen Ali Demi , shume prane fushave shitet apartament 2+1+2 ne katin e 4 te nje pallati ekzistues me 5 kate . Apartamenti eshte i investuar se fundmi dhe shitet teresisht i mobiluar. Apartamenti ka nje planimetri shume te rregullt dhe ka hapesire te bollshme. Eshte i organizuar ne koridor i cili ben ndarjen e ambienteve, sallon ndenje i bollshem me kuzhinen me vete dhe me dalje ne ballkon, 2 tualete me dritare, 2 dhoma gjumi me dritare dhe te mireorientuara. Apartamenti ka orientim Lindje - Perendim cka mundeson ndricim gjate gjithe dites. Zona ne te cilen ndodhet i jep shum perparesi pasi mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme per nje jetese sa me komode, pasi ka shume prane shkolla, supermarkete, linjen e autobusit gjithashtu ndodhet prane qendres se Tiranes dhe eshte lehtesisht e aksesueshme . Per me shume informacione ose nje vizite ne prone na kontaktoni +355 67 403 2997 !!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 90m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 4
Zona Ali Demi
Rruga Ali Demi
Viti i ndërtimit 1975
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare I mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

80,000€

85,000€

Ne Rrugen Dritan Hoxha, Shitet Apartament 2+1 Me Shume... - 96m2
Laprake - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rugen "Dritan Hoxha" prane ProCredit Bank, shitet apartament 2+1 me shume drite, me nje siperfaqe prej 96 m2 dhe ndodhet ne katin e 8-te te nje pal...

85,000€
Prane Shkolles Se Baletit, Shitet Apartamet 2+1 I Mobil... - 72m2
Shkolla e Baletit - Rruga Shyqyri Ishmi

Prane Shkolles se Baletit, ne rrugen Shyqyri Ishmi shitet apartament 2+1 i mobiluar ne katin e 5-te dhe te rinovuar vitin e fundit. Apartamenti shitet...

E RE
86,000€

95,000€

Prane Bllokut Te Ambasadave, Shitet Apartament 2+1 Me M... - 75m2
Rruga Durresit - Rruga Vëllezërit Manastirli

Prane Bllokut te Ambasadave dhe rruges se Durresit, ne katin 0 te nje pallati 6 katesh ekzistues shitet apartament 2+1 me siperfaqe 75 m2. Apartamenti...