Ne qender jepet me qiraapartament 1+1 - 45m2

E mobiluar
350€ / muaj

  • Rruga Mine Peza
  • 410
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEM25735 - Ne Qender, Jepet me Qira Apartament 1+1 me super mobilim. Apartamenti ndodhet ne katin e 5 te nje pallati egzistues dhe ka nje arredim super cilesor dhe komod. Apartamenti ka nje siperfaqe prej 45 m2 dhe eshte i organizuar nga nje dhome ndenje se bashku me kuzhinen, nje dhome gjumi dhe nje tualet. Apartamenti eshte i pajisur me sistem kondicionimi dhe ka nje lokacion ideal qe te mundeson te gjitha facilitetet e nevojshme .

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 45m2
Statusi
E dhënë me qira
Lloji i Pronës Garsonierë
Kati 5
Zona Qender
Rruga Rruga Mine Peza
Viti i ndërtimit 1998
Kate Gjithsej 5

Tipare

Hipotekë I sapo investuar

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

400€ / muaj
Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Ambienti 2+1 Per Biznese... - 90m2
Qender - Rruga Ibrahim Rugova

Tek Shallvaret, Jepet Me Qira Ambienti 2+1 Per Biznese !! Ambjenti ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues pa ashensor! Ambjenti eshte i organ...