Ne Laprake, prane Kupoles, Shitet Apartament 4+1+2 I Pershtatshem Per Investim ! - 225m2

Pjesërisht e mobiluar
290,000€

  • Rruga Dritan Hoxha
  • 55
  • 4 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK387547 - Ne Laprake, Prane Kupoles, Shitet Apartament 4+1+2 I Pershtatshem Per Investim ! Apartamenti ndodhet ne katin e dyte te nje pallati pa ashensor dhe ka nje siperfaqe neto prej 225 m2. Zona ne te cilen ndodhet eshte lehtesisht e aksesueshme dhe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme. Apartamenti eshte shume i pershtatshem per investim pasi mund te riorganizohet dhe te ndahet ne apartamente me te vogla. Orientimi Jug-Perendim-Veri mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Prona disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The Right Deal ne numrin +355674032997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 225m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 4+1
Kati 2
Zona Don Bosko- Laprake - Kupola
Rruga Rruga Dritan Hoxha
Viti i ndërtimit 2000
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Më shumë se një Ballkon Ballkon Tualet me Dritare Pjeserisht i Mobiluar Orientimi Jug Orientimi Perendim Orientimi Veri

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme