Te Rruga Kavajes, Shitet Apartament 1+1 Ideal per Investim !! - 58m2

E mobiluar
135,000€

  • Kavaja Street
  • 214
  • 1 dhomë
  • 1 tualet

Përshkrimi i pronës

REFEK387395 - Perballe Kompleksit Delijorgji, ne nje nga ndertimet me te mira te zones shitet apartament 1+1 ideal per investim. Apartamenti organizohet ne nje korridor ku kalohet ne nje sallon ndenje me ambient gatimi, dhoma e gjumit, nje tualet dhe ballkoni. Struktura e apartamentit eshte mjaft e rregullt me orientim Perendim dhe hapesirat jane te bollshme. Apartamenti ka parket cilesor druri, punime gipsi dekorative, dyer te reja shum cilesore, elektroshtepiaket te nje cilesie shume te larte, kondicioner multisplit inverter. Apartamenti ofron komoditet maksimal dhe eshte i pershtatshem per te gjithe ata te cilet preferojne standart te larte jetese. Zona ne te cilen ndodhet apartamenti ofron te gjitha sherbimet e nevojshme per nje jetese komode. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor. Për një vizitë në prone kontaktoni me Agjencine Imobiliare The Right Deal +355 67 403 2997 !

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 58m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 1+1
Kati 5
Zona 21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji
Rruga Kavaja Street
Viti i ndërtimit 2007
Kate Gjithsej 11

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I mobiluar Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
137,000€
Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mun... - 68m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Reshit Petrela

Tek Stacioni I Trenit, Shitet Super Apartament 1+1, Mundesi Ideale Investimi !! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje ndertimi te ri 11 katesh, te m...

500€ / muaj
Cmim i diskutueshem
Te 21 Dhjetori Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!... - 56m2
21 Dhjetori - Ish Parku-Kompleksi Delijorgji - Rruga Muhamet Gjollesha

Te 21 Dhjetori, Jepet Me Qira Apartament 1+1 I Mobiluar!!! Apartamenti ndodhet ne nje zone mjaft te mire per sa i perket nivelit te jeteses, qetesise,...

126,000€

129,500€

Tek "Lion Residences 2", Shitet Apartament 1+1 Me Plani... - 70m2
Rruga e Kavajes - Rruga e Durresit-Blloku i Ambasadave - Zogu i Zi - Mine Peza - Prokuroria - Rruga Dritan Hoxha

Ne Rrugen Dritan Hoxha, tek "Lion Residences 2", shitet super apartament 1+1 !! Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje kompleksi te ri ne...