Tek Kompleksi Univers City, Shitet Apartament 2+1+2 Me Pamje Nga Parku ! - 127m2

E pa mobiluar
127,000€

  • Rruga Gryka e Kaçanikut
  • 52
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK387374 - Tek Kompleksi Univers City, Prane QTU Shitet Apartament 2+1+2 Me Super Pamje . Apartamenti ndodhet ne katin e gjashte banim te nje pallati te ri ne faze perfundimi. Kompleksi ku ndodhet ky apartament ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, eshte lehtesisht i aksesueshem dhe ka cilesi shume te larte ndertimi. Organizimi i apartamentit eshte si me poshte: Hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit dhe me dalje ne ballkon, dy dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet, dhe tualeti kryesor. Orientimi i apartamentit eshte Veri-Perendim dhe ka pamje totalisht te hapur nga parku qendror i kompleksit. Per me shume informacion dhe nje vizite ne prone na kontaktoni ne Agjencine Imobiliare The RightDeal ne numrin +355 67 403 2997!!!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 127m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 6
Zona Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres
Rruga Rruga Gryka e Kaçanikut
Viti i ndërtimit 2024
Kate Gjithsej 6

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Ballkon Orientimi Perendim Orientimi Veri Pamje

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

125,000€
Cmim i diskutueshem
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! - 104m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Rruga Foto Xhavella

Ne Astir, Prane Bar 2 Palmat, Shitet Apartament 2+1 Me Shume Drite!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 8 te nje pallati 8-katesh ne ndertim te ri dhe te...

89,000€
Te Univers City, Shitet Apartament 2+1, Cmim Okazion 85... - 105m2
Dogana - Kthesa e Kamzes - Autostrada Tirane Durres - Rruga Gryka e Kaçanikut

Te Univers City, Shitet Apartament 2+1 Me Cmim Okazion 850 euro/m2. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti eshte ne faze rifiniturash!! Apartamenti n...

125,000€
Ne Astir, Shitet Apartament 2+1+2 Me Kubature Te Rregul... - 108m2
Astir - Yzberisht - Misto Mame - Kombinat - Boulevard Kashar

Ne Astir, Tek Kompleksi Fratari Shitet Apartament 2+1+2 Tualete Me Kubature Te Rregullt. Apartamenti me siperfaqe totale 108.38 m2, neto 97.2 m2 ndodh...