Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar!!! - 100m2

E mobiluar
800€ / muaj

  • Rruga Prokop Mima
  • 103
  • 2 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK387193 - Tek Komuna e Parisit, Jepet me Qira Apartament 2+1+2, I Sapo Investuar. Apartamenti ndodhet fare prane "Kristal Center", ne nje zone qe ofron te gjitha facilitetet e nevojshme, gjithashtu eshte lehtesisht i aksesueshem nga unaza e madhe. Orientimi i apartamentit eshte perfekt Lindje-Jug-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Apartamenti eshte i sapo investuar dhe organizohet nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes i lidhur me kendin e gatimit, dy dhoma gjumi te bollshme, dy tualete njeri prej te cileve me dritare dhe nje ballkon. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni The Right Deal Properties +355674032997

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 100m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 2+1
Kati 2
Zona Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit
Rruga Rruga Prokop Mima
Viti i ndërtimit 2009
Kate Gjithsej 6

Tipare

Hipotekë Ashensor Ballkon I sapo investuar Tualet me Dritare Orientimi Jug Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
140,000€
Cmim i diskutueshem
Tek Kodra E Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per In... - 89m2
Vasil Shanto - Komuna e Parisit- Kodra e Diellit - Rruga Zallit

Tek Kodra e Diellit, Shitet Apartament 2+1 Ideal Per Investim!!! Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te te nje pallati te ri me ashensor dhe te mireadmin...

800€ / muaj
Ne Bllok Jepet Me Qira Apartament 2+1 Per Biznes Buze R... - 79m2
Blloku - Garda - Liqeni Artificial - Stadiumi Dinamo - Sheshi Wilson - Petro Nini Luarasi - Rruga Sami Frashëri

Ne zonen e Bllokut, buze rruges kryesore jepet me qira apartament 2+1 i shfrytezuar per biznes per shkak te vendndodhjes se favorshme. Apartamenti ndo...

800€ / muaj
Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1... - 110m2
Kopshti Botanik - Kopshti Zoologjik- Liqeni Thate - Selita e Vjetër

Te Kopshti Botanik, Jepet Me Qira Super Apartament 2+1 Totalisht I Investuar!! Apartamenti ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri te mireadministru...