Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !! - 128m2

E pa mobiluar
185,000€

  • Rruga Filip Jano
  • 95
  • 3 dhoma
  • 2 tualete

Përshkrimi i pronës

REFEK386960 - Tek Bulevardi i Ri, Ne kompleksin "Ndregjoni" Shitet Apartament 3+1+2 Me Kuzhine te Vecuar !!! Apartamenti ka siperfaqe bruto 127.6m² dhe siperfaqe neto 110m². Ndodhet ne katin e 3 te nje pallati 10 katesh te pajisur me ashensor. Eshte i organizuar nga hyrja me korridor, salloni i ndenjes me dalje ne ballkon, kendi i gatimit i vecuar, tre dhoma gjumi njera prej te cilave me tualet dhe ballkon, dhe tualeti i dites. Orientimi i apartamentit eshte Lindje,-Perendim cka i mundeson ndricim natyral gjate gjithe dites. Pallati ne te cilin ndodhet apartamenti dallohet per punimet cilesore, duke filluar nga termoizolimi i fasades, instalimet hidraulike inkaso, instalimet e sistemit te kondicionimit multisplit, shtrimi me parket ose me pllake, dritare dopioxham termike, etj. Aktualisht objekti eshte ne faze fasade. Per me teper informacion ose nje vizite ne prone kontaktoni THE Right Deal +355674032997!

Specifikime të pronës

Sipërfaqe totale 128m2
Statusi
Aktive
Lloji i Pronës Apartament 3+1
Kati 3
Zona Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit
Rruga Rruga Filip Jano
Viti i ndërtimit 2025
Kate Gjithsej 10

Tipare

Pronë Rezidenciale Ashensor Më shumë se një Ballkon Ballkon Orientimi Lindje Orientimi Perendim

Vendodhja në hartë

Keni pyetje?

Dëshiron Më Shumë Informacion Për Këtë Pronë? Vendos të dhënat në formën e mëposhtëme dhe stafi ynë ju kontakton menjëherë!

Prona të ngjashme

E RE
193,500€
Cmim i diskutueshem
Tek Kompleksi Novus, Prane Bulevardit Te Ri Shitet Apar... - 107m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Karl Gega

Tek Kompleksi Novus me vendndodhje ne Bulevardin e Ri, 800 metra larg Qendres, Shitet Apartament 2+1+2 Me Cmim Kleringu. Apartamenti ndodhet ne katin...

214,000€
Tek Bulevardi I Ri, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim P... - 139m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen Platinium, Shitet Apartament 3+1 Me Orientim Perfekt!!! Apartamenti ndodhet ne katin 3 te nje godine 10 kateshe, me...

217,000€
Tek Bulevardi I Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apa... - 170m2
Hipoteka - Bulevardi i Ri - Jordan Misja - Stacioni i Trenit - Rruga Jordan Misja

Tek Bulevardi i Ri, Ne Rezidencen "El Bavo", Shitet Apartament 3+1+2 Me Cmim Kleringu!!! Apartamenti me siperfaqe bruto 169.28m² dhe siperfaqe neto 14...